Hallo, ik ben een aantrekkelijke, of tenminste dat vind ik zelf, 49-jarige vrouw uit Vlaams-Brabant en ik bied een date aan met kinky sex. Ik hoop hier mannen te ontmoeten die precies hetzelfde opwindend vinden als ik. Tot nu toe heb ik mijn fetisjen niet echt kunnen verkennen. Ten eerste was ik getrouwd en mijn man was een echte watje die alleen maar van snelle, saaie sex hield. Die snelle routine was helemaal zijn ding, en of ik ervan genoot, kon hem niet schelen, of zo leek het tenminste. Hij deed geen moeite tijdens de sex, hij was te ongeduldig.
Maar die man heb ik nu achter me gelaten en ik heb ook mijn verlegenheid overwonnen, waardoor ik geen sexadvertentie als deze durfde te plaatsen. Nu wil ik het weten, ik wil kinky sex, helemaal losgaan, zoals ze zeggen. Ik wil kinky, ruige dingen ervaren, overal harde piemels voelen, me gebruikt en bevredigd voelen. Dat ze me orgasmes geven, maar er ook voor zorgen dat ik mijn plicht doe. Niet als een complete slavin, gewoon een beetje van alles. Dus, voorlopig nog de zachte dingen, wie weet hoe het zich verder ontwikkelt.
Mijn huidige fetish is schoenen, voeten, handboeien, bondage en borsten afbinden. Ik wil zeker binnenkort plassex en tepel- en schaamlippenklemmen proberen. Ik ben ook wel gecharmeerd van luiers en sex op het toilet, maar geen scat, dat is echt niets voor mij. Ik val niet op onderdanige mannen, en ook niet op extreem dominante. Een beetje van alles, zoals ik al zei. Vertel me gewoon hoe je je een erotische sexdate met mij voorstelt, dan kijken we of het klikt. Dus, hopelijk tot snel, en graag alleen mannen die ouder zijn dan ik, want ik val niet op jongere mannen.




