Sexslaaf voor BDSM sex in mijn appartement in Oost-Vlaanderen.

Naam Kaska
Geslacht Vrouw
Leeftijd 38 jaar
Land België
Provincie Oost-vlaanderen
Ik zoek een Man
Opleiding HBO
Postuur Normaal
Lengte 170-175 CM
Kleur Ogen bruin
Kleur Haar zwart
Tattoo Ja
Piercing Nee
Smoking Nee
Huidskleur/Afkomst getint
Relatie status relatie(niet samenwonend)
Intieme delen Kaal
Cupsize cup C

Ik ben een vrouw die soms dominant is tijdens de sex, maar ik ben geen privé-dominatrix en heb geen enkel financieel belang. Ik zoek simpelweg een sexslaaf voor BDSM sex in mijn appartement in Oost-Vlaanderen. Met mijn 38 jaar ben ik niet meer de jongste vrouw, maar ik ben nog fit genoeg om een ​​onderdanige man echt aan te kunnen. Ik ben fysiek sterk en, naar mijn mening, met mijn volle borsten, mijn figuur en mijn sexy tatoeages, ben ik nog steeds behoorlijk aantrekkelijk en meer dan seksueel aantrekkelijk.

Natuurlijk is niet alles zo strak en rimpelloos als bij een jonge meid. Mijn leeftijd doet niets af aan het plezier van sex met mij, aangezien ik aanzienlijke ervaring heb met dominante fetisj sex. Ik heb met mijn vorige partner geëxperimenteerd met nogal ongebruikelijke liefdestechnieken en ben daardoor een zeer ervaren dominante vrouw geworden die femdom sex met hem heeft geperfectioneerd.

Nu kun jij genieten van de voordelen van deze opgebouwde fetisjsex ervaring. Om dit te laten slagen, moet je zeker zijn van je voorkeuren en bereid zijn om me gedurende een langere periode regelmatig te ontmoeten. De moeite om elkaar te leren kennen is het niet waard voor een vluchtige affaire. Fetisj sex is naar mijn mening sowieso niet geschikt voor een snelle seksuele escapade. En denk niet dat ik alles voor je zal doen. Ik wil geen geld en ik ben geen professionele dominatrix. Ik bepaal de regels en doe alleen wat ik wil en wat mij seksueel bevredigt. Oké, bijna alleen. Er zijn natuurlijk wel kleine seksuele beloningen voor jou.

Alles gebeurt in privé. Je komt naar mijn thuis en trekt je slavenkleding aan. Vanaf dat moment gelden er andere regels. Zodra je mijn appartement verlaat, kun je doen wat je wilt. Het gaat me niets aan. Maar eenmaal bij mij thuis, zul je met plezier mijn gewillige slaaf zijn en de soms perverse verlangens van een extravagante getinte vrouw vervullen. Daarom moet je er van tevoren zeker van zijn dat je dit echt leuk zult vinden. Ik zal je billen slaan, aan je ballen trekken, je mijn urine laten proeven en je gebruiken als likslaaf voor mijn orale plezier.

Ik verwacht alleen berichten van aantrekkelijke mannen tussen de 30 en 50 jaar die niet te ver weg wonen voor een bizarre, langdurige relatie.

Gerelateerde BDSM profielen.