Wij zijn een nogal frivool stel uit Tienen met extreem perverse verlangens. Bij ons kan een onderdanige man zich volledig overgeven en zijn onderdanige kant omarmen. Je zult altijd naakt voor ons zijn, bij voorkeur op handen en knieën. We zullen je behandelen als ons gehoorzame sexspeeltje en machteloos sexobject. Wees daarop voorbereid. Je zult volledig tot onze beschikking staan voor orale bevrediging. Je zult ook mijn vriend dienen als anale slaaf. Je zult in de eerste plaats onze orale slaaf zijn, die zich ook anaal laat gebruiken.
Wij zijn een behoorlijk dominant stel. Je zult je tijdens je verblijf onderwerpen aan onze seksuele bondage. Als orale slaaf zul je ons beiden orale sex moeten geven. Je mond moet dus al goed getraind zijn en grote penissen aankunnen. Mijn vriend heeft een werkelijk enorme penis. Je mond moet langdurig open kunnen blijven zonder dat je een prop in je mond krijgt. Je moet ook een biseksuele anale slaaf voor mijn vriend zijn. Je kont zal natuurlijk zorgvuldig worden opgerekt totdat je een enorme anale kut hebt om te presenteren. Mijn vriend zal dan volop profiteren van je slavenkont.
Eerst zul je orale seks moeten verrichten, daarna word je anaal genomen.
In het begin word je strak vastgebonden aan het bed. Je armen en benen worden vastgemaakt aan de uiteinden van het bed en een heupriem zal je ook aan de zijkanten vastzetten. Je krijgt een masker en een nekbrace zodat je je hoofd niet kunt draaien. Dan begin ik door mijn natte kut tegen je gezicht te drukken. Je zult mijn vaginale geur inademen en je tong diep in mijn slijmerige kut steken. Neuk mijn kut met je tong en cirkel met het puntje van je tong rond mijn clitoris. Dit kan even duren totdat ik meerdere keren klaarkom, nat en over je hele gezicht. Je moet ook mijn geschoren anus likken. Rimming is absoluut verplicht.
Als ik klaar ben met je orale diensten, neemt mijn vriend het over. Hij zal over je gezicht knielen en zijn lul diep in je biseksuele slavenmond rammen. Kokhalzen is gegarandeerd. Zijn lange scrotum zal op je neus en ogen rusten. Eerst langzaam, dan snel en gewelddadig, zal hij je keel neuken en uiteindelijk op je gezicht klaarkomen.
De anale slaaf zal in de schandpaal geneukt worden.
Voor de grote finale word je van het bed naar onze schandpaal op de vloer geleid. Daar word je op handen en knieën gezet met je kont naar achteren en vastgebonden. Je krijgt ook een grote prop in je mond en een masker zonder oogopeningen. Blind, stom en doof, dus hulpeloos vastgezet in de sex schandpaal, zal mijn vriend zijn enorme penis in je voorgerekte anus rammen. Met een condoom, natuurlijk. Hij zal je slavenkont met plezier neuken tot hij in je klaarkomt. Je zult je volledig voelen als een hulpeloze anale slaaf. Daarna zullen we om de beurt je slavenlul hard melken. Je zult niet weten wie van ons op dat moment je lul aanraakt.
Nadat je bent gekomen, kun je weer vertrekken. Misschien tot de volgende keer. We kunnen ons goed voorstellen dat je op afroep beschikbaar bent. Je zult echter geen "aardige" huisgenoot zijn die we met zachtheid behandelen, maar eerder een gehoorzame huisslaaf. We zullen je hard en dominant behandelen. Verwacht geen vriendelijkheid of gezellige gesprekken onder het genot van een glas wijn of bier. Omdat we een dominant stel zijn, zul je ons oraal en anaal moeten bedienen. Onze perverse verlangens zijn jouw bevel. Vanwege het anale gebruik is een biseksuele geaardheid essentieel.




